oferta dla stolarzy budowlanychZachęcamy do dołączenia do naszego najnowszego projektu dla stolarzy budowlanych chcących podjąć wyzwanie i rozpocząć nową ścieżkę zawodową w Wielkiej Brytanii, a konkretnie w Londynie.

Oferta obejmuje prace wnętrzarskie i wykończeniowe w cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach, restauracjach, obiektach usługowo handlowych i ekskluzywnych budynkach mieszkalnych.
W zakres zadań wchodzi miedzy innymi montaż i miejscowe modyfikacje okładzin drewnianych,  paneli,  podłóg,  stolarki otworowej,  zabudów meblowych, montaż stolarki budowlanej (m.in. okna, drzwi), jak również wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych.

Oferujemy dochody od 11 500 PLN miesięcznie. Składki ZUS oraz podatki odprowadzane są w Polsce.
Projekt jest wyjątkowy, gdyż jako jedyny na rynku daje gwarancję godzin i rotacyjny schemat pracy. Umowa jest roczna z możliwością przedłużenia, pozwala na zaplanowanie czasu (obowiązkowa praca w okresie lata i obowiązkowe wakacje w grudniu)

Wymagania naszego klienta są następujące:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku stolarza,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana ale będzie premiowana

Konieczna będzie również karta CSCS (Construction Skills Certification Scheme), która jest  dokumentem określającym specjalizację i poziom doświadczenia pracowników budowlanych oraz potwierdzającym ich znajomość obowiązujących na budowach przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (Health and Safety). Jeżeli jej Pan nie posiada, ważna jest Pana gotowość do uzyskania karty, w czy pomagamy. Egzamin można zdawać w języku polskim.

Proces rekrutacji składa się z 3 etapów:

  1. Spotkanie rekrutacyjne w Warszawie z przedstawicielami Paracross. Podczas takiego spotkania będziemy mogli Pana poznać osobiście, zaprezentować szczegóły współpracy oraz zweryfikować Pana umiejętności praktyczne w zakresie stanowiska stolarza budowlanego.
  2. Spotkanie z przedstawicielami naszego klienta z Wielkiej Brytanii zorganizowanego w Warszawie.
  3. Po akceptacji Pana kandydatury przez Klienta zaprosimy Pana na bezpłatny kurs przygotowawczy, który odbędzie się w kampusie Paracross w Piasecznie k/Warszawy. Gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Forma współpracy to kontrakt roczny (lub dłuższy) w ramach spółki komandytowej z możliwością regularnych zjazdów do Polski. Przystąpienie do spółki komandytowej potwierdzone jest aktem notarialnym, bez potrzeby zakładania własnej działalności gospodarczej. Więcej informacji na ten temat znajdzie na naszej stronie: http://www.paracross.pl/nasza-oferta/spolka-komandytowa
W UK możliwe jest wynajęcie pokoju od Klienta. Koszty to 110-150 GBP tygodniowo.

Klient zapewnia też narzędzia, za które można zapłacić w wygodnych, niewielkich ratach. Można także zabrać ze sobą część swoich narzędzi z Polski.

Przez cały czas projektu ma zapewniamy pomoc i opiekę naszego zespołu. Istnieje też możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko brygadzisty.

Prosimy o kontakt lub przesłanie CV na adres: anglia@paracross.pl